ZAKUPY NA AMAZON

Używając link do zrobienia zakupów na Amazon możesz pomóc szkole. Wystarczy kliknąć na link i wejść na swoje konto. Z  twoich kwalifikujących się zakupów Amazon przeznaczy  0.5% na szkołę Kościuszki. Ciebie to nic nie kosztuje a szkole się przyda każde dofinansowanie. ​​

Polska Szkoła imienia Tadeusza  Kościuszki w Chicago pragnie gorąco Państwa zaprosić na Koncert  z okazji 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Jest to wyjątkowa okazja, wyjątkowy dzień i niepowtarzalna chwila na przeżycie wieczoru w atmosferze wspomnień, pełnych muzyki, która będzie owiana nutą historii. Pragniemy wspólnie razem zaśpiewać kilkanaście wojennych przebojów i przeglądnąć kilka kart tragicznej historii Polski. Weźmiecie  Państo udział w koncercie, który rozgrzeje Wasze serca, obudzi Wasze wspomnienia i porwie do wspólnego śpiewania. Będzie to już trzeci z kolei koncert organizowany przez naszą szkołę. Dwa poprzednie cieszyły się ogromną popularnością i tak bardzo się podobały, że zostaliśmy  zmotywowani do  organizacji następnego. Publiczność wychodziła z koncertów ze łzami w oczach pytając  kiedy będzie następny.  Serdecznie zapraszamy do kupowania biletów u nauczycieli Waszych dzieci. Nasi uczniowie wezmą udział  w porannym koncercie o g. 10 w ramach lekcji, koszt biletu $5. Wieczorem zapraszamy  Państwa  całymi rodzinami wraz z przyjaciółmi na godz. 7pm. Koszt biletu $15. W ramach koncertu będzie organizowana wielka loteria fantowa,  w której główne nagrody to produkty APPLE. Każdy los $2. Aby wziąć udział w losowaniu nie trzeba uczestniczyć w koncercie. Cały dochód z koncertu przeznaczony będzie na potrzeby szkoły. Czekamy na Was 16 listopada 2019 roku o godzinie 7 wieczorem w Audytorium Guerin Prep. 8001 W. Belmont Ave.
Bilety i losy do nabycia u nauczycieli i przy drzwiach wejściowych do szkoły.
ZAPRASZAMY NIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ!!!